ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT ATAŞEHİR

istanbul ataşehir asansörlü evden eve nakliyat

 

Ataşehir asansörlü ev taşıma alanında kendi özel kurumsal mobil ve kurmalı asansörleriyle hizmet sunan işletmemiz, eşya ve yüklerinizin emniyetli bir biçimde nakillerini temin eder.

 

Asansörlü Nakliye süreçleri öncesinde ev taşıma programı yapılır. Nakil işlemleri yapılacak eşya ve yüklerin belirlenmesi ile beraber asansör aracının kullanımının gerekli olabileceği eşya ve malzemelerin bulunduğu da saptanmışsa, eşya nakli planlamasına asansörlü nakliyat hizmeti de eklenir. Asansör aracı yardımı ile birey kuvvetinin kâfi olmadığı ağırlık ve irilikte bulunan ev eşyaları, kolayca taşınabilir. Asansör kullanılarak yapılan eşya taşıma etkinlikleri, nispeten az zamanda bitirilebilir. Bireylerin oldukça geniş bir zamanda taşıyabildiği eşya ve malzemeler, asansör kullanılarak yapılan nakliye hizmetleri yardımı ile kısa bir süre zarfında istenen konumlarına taşınabilir.

 

Asansörlü evden eve nakliyat maliyetleri, meskenin konumuna, katınızın bulunduğu yüksekliğe ve sevk edilecek asansörlü ev taşımacılığı vasıtasına göre değişmektedir. Fiyat perspektifinde esas alınan nokta ise taşıma asansörünün kullanılacağı sürenin ne kadar uzun olduğudur.

HİZMETLERİMİZ

7/24 İLETİŞİM

444 0 723 0532 776 54 26 0533 319 04 44 0507 387 91 17

Evden eve nakliyat, ofis taşıma, asansörlü nakliyat, şehirler arası nakliyat, uluslararası evden eve nakliyat ve eşya depolama gibi ana hizmet birimlerimiz ve diğer nakliyat talepleriniz için firmamız ile 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

İLETİŞİM

İSTANBUL ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

İSTEKSPRES NAKLİYAT, İSTANBUL'DA ŞEHİRİÇİNDE OLDUĞU GİBİ, ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT ALANINDA DA SİZLERLEDİR