ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT KADIKÖY

istanbul kadıköy asansörlü evden eve nakliyat

 

Kadıköy asansörlü ev taşıma faaliyetlerinde sahip bulunduğu kurumsal mobil ve kurmalı asansörleriyle hizmet sunan kurumumuz, eşya ve yüklerinizin hasar görmeden taşınmalarını temin eder.

 

Asansörlü Ev taşımacılığı süreçleri başlangıcında planlama yapılır. Nakledilecek malzeme ve materyallerin tespit edilmesi sonrasında taşıma asansörünün zorunlu olabileceği malzemelerin halinde, nakliyat planına asansör hizmeti de dahil edilir. Asansör yardımı ile insan gücünün yeterli olamayacağı ağırlıkta ve büyüklükte bulunan ev eşyaları, kolayca taşınır. Asansörlü eşya taşıma etkinlikleri, daha kısa sürede bitirilebilir. Bireylerin çok daha uzun sürede taşıyabileceği eşya ve malzemeler, asansörlü nakliye işlemleri sayesinde dakikalar içerisinde yeni yerine yerleştirilebilir.

 

Kadıköy Asansörlü taşımacılık fiyatları, meskenin bulunduğu adrese, kat durumuna ve kullanılacak asansör aracına göre farklılık gösterir. Fiyat belirleme hususunda asli husus ise asansörün kullanım süresidir.

HİZMETLERİMİZ

7/24 İLETİŞİM

444 0 723 0532 776 54 26 0533 319 04 44 0507 387 91 17

Evden eve nakliyat, ofis taşıma, asansörlü nakliyat, şehirler arası nakliyat, uluslararası evden eve nakliyat ve eşya depolama gibi ana hizmet birimlerimiz ve diğer nakliyat talepleriniz için firmamız ile 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

İLETİŞİM

İSTANBUL ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

İSTEKSPRES NAKLİYAT, İSTANBUL'DA ŞEHİRİÇİNDE OLDUĞU GİBİ, ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT ALANINDA DA SİZLERLEDİR