ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT MALTEPE

istanbul maltepe asansörlü evden eve nakliyat

 

Ataşehir asansörlü evden eve taşıma alanında kendi özel kurumsal asansör araçlarıyla hizmet veren işletmemiz, eşyalarınızın güvenli bir şekilde nakledilmelerini sağlar.

 

Asansörlü Taşıma işlemleri öncesi ev taşıma planı gerçekleştirilir. Nakil işlemleri yapılacak yük ve eşyaların tespiti sonucunda asansörün gerekeceği eşya ve malzemelerin varlığı da tespit edilirse, eşya nakli planlamasına asansör hizmeti de dahil edilir. Asansör yardımı ile insan gücünün yeterli olamayacağı ağırlıkta ve büyüklükte bulunan ev eşyaları, kolayca taşınır. Asansörlü eşya taşıma etkinlikleri, daha kısa zamanda neticelendirilir. İnsanların oldukça geniş bir zamanda taşıyabildiği malzemeler, asansör kullanılarak yapılan taşımacılık hizmetleri yardımıyla önemli oranda kısa bir vakit zarfında istenilen mekanlarına taşınabilir.

 

Ataşehir Asansörlü evden eve taşımacılık ücretleri , nakliyesi yapılacak dairenin çevresel şartlarına, katınızın bulunduğu yüksekliğe ve sevk edilecek asansörlü taşıma vasıtasına göre farklılaşmaktadır. Fiyat perspektifinde esas alınan nokta ise taşıma asansörünün kullanılacağı sürenin ne kadar uzun olduğudur.

HİZMETLERİMİZ

7/24 İLETİŞİM

444 0 723 0532 776 54 26 0533 319 04 44 0507 387 91 17

Evden eve nakliyat, ofis taşıma, asansörlü nakliyat, şehirler arası nakliyat, uluslararası evden eve nakliyat ve eşya depolama gibi ana hizmet birimlerimiz ve diğer nakliyat talepleriniz için firmamız ile 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

İLETİŞİM

İSTANBUL ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

İSTEKSPRES NAKLİYAT, İSTANBUL'DA ŞEHİRİÇİNDE OLDUĞU GİBİ, ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT ALANINDA DA SİZLERLEDİR