ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT

hizmetler - asansörlü evden eve nakliyat

 

Ev Nakliyesi her insan açısından külfetli ve komplike bir gerçek durumunda bulunsa da nakliyat sektörü ve teknik altyapıdaki gelişimler yardımı ile bu dönemlerde kayda değer biçimde basitleşmiş ve güvenilir bir hale ulaşmıştır.

 

Asansörlü ev nakliyat veya büro nakliyesi, söz konusu nakliye şekillerinden bir tanesidir ve taşınma işlemini ciddi şekilde basitleştirmiştir. Taşıması külfetli ve büyük tüm eşya ve malzemelerinin, asansör kullanılmak suretiyle ifa edilen nakliyat vasıtasıyla istenilen yerlerine taşınmaları, nispeten az bir zamanda ve ayrıca nispeten güvenceli bir biçimde mümkün olmaktadır. Asansörlü nakliyat kullanmakta olan nitelikli bir nakliye organizasyonu katkısı ile taşınma işlemleri önceden olduğu gibi zahmetli bulunmayacak ve deyim uygun olacaksa sorunsuz olacaktır.

 

Asansör kullanılarak yapılan taşıma alanlarında sahip olduğu kurumsal mobil ve kurmalı asansörleriyle hizmet sunan kuruluşumuz, eşya ve yüklerinizin emniyetli bir biçimde nakledilebilmelerini temin eder.

 

Asansörlü ev taşıma süreçleri öncesinde transfer planı yapılır. Nakilleri yapılacak tüm eşya ve malzemelerin belirlenmesi ile beraber asansör aracının kullanımının gerekli olabileceği malzeme ve materyallerin olması, nakil planına asansörlü nakliye hizmeti de eklenir. Asansör aracı kullanmak suretiyle birey kuvvetinin sınırlı kalacağı ağırlık ve irilikte olabilecek eşya ve malzemeler, zorlanmadan taşınabilir. Asansör kullanılarak yapılan taşımacılık faaliyetleri, nispeten az zamanda sonuçlandırılır. Şahısların oldukça geniş bir zamanda taşıyabildiği ev eşyaları, asansör kullanılarak yapılan taşıma hizmetleri yardımıyla önemli oranda kısa bir vakit zarfında istenilen mekanlarına taşınabilir.

 

Asansörlü taşıma ücretleri, nakliyesi yapılacak daire yahut büronun çevresel şartlarına, katınızın bulunduğu yüksekliğe ve sevk edilecek asansörlü nakil vasıtasına göre farklılaşmaktadır. Ücretlendirme işlemlerinde esas alınan nokta ise taşıma asansörünün kullanılacağı sürenin ne kadar uzun olduğudur.

HİZMETLERİMİZ

7/24 İLETİŞİM

444 0 723 0532 776 54 26 0533 319 04 44 0507 387 91 17

Evden eve nakliyat, ofis taşıma, asansörlü nakliyat, şehirler arası nakliyat, uluslararası evden eve nakliyat ve eşya depolama gibi ana hizmet birimlerimiz ve diğer nakliyat talepleriniz için firmamız ile 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

İLETİŞİM

İSTANBUL ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

İSTEKSPRES NAKLİYAT, İSTANBUL'DA ŞEHİRİÇİNDE OLDUĞU GİBİ, ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT ALANINDA DA SİZLERLEDİR