İSTANBUL EŞYA DEPOLAMA

hizmetler - eşya depolama

 

Eşya muhafazası, kuruluşumuzun icra ettiği güvenli hizmetlerden bir tanesidir. Eşya barındırma, her hangi bir eşya çeşidinin (mesela otomobil ve motorlu araçlar, iş yeri eşya ve malzemeleri, konutlarınızda fazlalık olan eşyalar, muhafaza etmeniz gerektiğini düşündüğünüz fazlalık ev eşyaları, değerli kutular ve bunlara benzer materyaller) korunaklı depolama binalarında ve özel olarak üretilen bölmelerde koruma altına alınması faaliyetleridir.

 

Şirketimiz, İstanbul'da eşya taşıma ve işyeri taşımacılığı süreçleriyle müştereken, hizmet sunduğu şahıs ve kuruluşların gereksinimleri çevresinde makul bir fiyatlandırma ile belli süreçte eşya koruma işlemleri de uygulamaktadır. 1 seneliğine yahut daha fazla zaman kapsamlı eşya muhafaza sözleşmelerinde tek sefere mahsus olacak şekilde nakliyat bedelsizdir.

 

Gün boyunca kamera sistemleri vasıtasıyla koruma altında bulunan depo binalarımız, meydana gelebilecek tüm afet haline karşın da güvence kapsamındadır.

 

Sigorta yapılmak suretiyle korumaya alınan eşya ve malzemeleriniz, muhtemel hasarlara karşın güvence içine alınmış olacaktır.

 

Kuruluşumuzca tespit edilen eşya depolama ücretleri, ciddi derecede ekonomiktir. Daha sonra ekstra ücretler tahakkuk ettirilmemektedir. Tüm ücretlendirme, anlaşma sırasında müşterilerimize bildirilmektedir. Hizmet sunduğumuz birey ve kuruluşların tatmininin hedeflendiği eşya depolama alanında, lüzumlu her şey firmamız tarafından planlanmıştır.

 

Sağlam bir depolama firmasına eşya ve malzemelerinizi emanet vermek istiyorsanız, işletmemizin eşya depolama hizmetiyle bunu yapabilirsiniz. Güvenilirliği tescillenmiş eşya muhafazası hizmetlerimizde, kurumumuz açısından asli faktör daima müşteri memnuniyetinin kazanılmasıdır.

HİZMETLERİMİZ

7/24 İLETİŞİM

444 0 723 0532 776 54 26 0533 319 04 44 0507 387 91 17

Evden eve nakliyat, ofis taşıma, asansörlü nakliyat, şehirler arası nakliyat, uluslararası evden eve nakliyat ve eşya depolama gibi ana hizmet birimlerimiz ve diğer nakliyat talepleriniz için firmamız ile 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

İLETİŞİM

İSTANBUL ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

İSTEKSPRES NAKLİYAT, İSTANBUL'DA ŞEHİRİÇİNDE OLDUĞU GİBİ, ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT ALANINDA DA SİZLERLEDİR