EVDEN EVE NAKLİYAT

hizmetler - evden eve nakliyat

 

Herhangi bir adreste var olan eşyaların bir nakliye şirketi vasıtası ile ziyana uğramadan bir mekandan farklı bir mekana taşınması işlemine evden eve nakliyat denir.

Evden eve nakliye organizasyonu, eşya transfer etaplarının, mobilyalar, elektronik aletler yahut farklı malzeme ve materyallerin ziyan almaması düşüncesi nedeniyle bütün önlemlerin alınması içeriğinde, belirli bir model çerçevesinde icra edilmesidir. Evde var olan eşyaların toplanması, sarılarak korumaya alınması, nakliyat kamyonu ile taşınacakları eve taşınarak istenilen pozisyonlarına güvenle iletilmesi sürecini ihtiva eder.

 

Evden Eve Taşıma Ne Anlamı İçine alır? Ne şekilde İcra Edilir?

Evden Eve Taşımacılık, evinizde olan tüm eşyaların taşınılacak eve transferinde, evinizde bulunan eşyaların hasar görmesini engelleyici önlemlerle beraber, tecrübeli personel tarafından demontaj ve monte işlerinin de gerçekleştirildiği profesyonel bir taşıma sistemidir.

Evden Eve Nakliyat yalnızca eşyaların taşınması anlamında yapılabileceği gibi, yeni evde eşya düzeninin tam olarak sağlanması şeklinde de olabilmektedir.

Eşyaların ziyan görmeye izin verilmemesi niyetiyle, oldukları pozisyonda sökme süreçleri ve ambalajlama işlemleri yerine getirilerek yeni bir eve nakledilmesi ile tekrar montajlarının yapılması ve kullanılmaya hazırlıklı duruma getirilmesi süreçleri evden eve taşıma işlemlerinin esasını meydana getirmektedir.

Transfer programının en seçkin parçası ve unsuru konumuna gelen evden eve taşıma, görevinin hakikaten mahiri bir firma tarafından yerine getirilmediği taktirde ciddi ve telafisi akla yatkın olmayan zorluklara neden olabilmektedir.. Eşyalarınızı taşımaları için teslim ettiğiniz firmanın, işinde profesyonel ve deneyimli bir personeli, çelik kasalı evden eve taşıma kamyonları ve güçlü kurumsal yapısı ile itimat edilen bir kurum olması zaruridir.

Evden eve taşıma kapsamında ilk olarak değer gösterilmesi gerekli olan faktör ambalajlamadır. Nakilleri yapılacak mobilyalar, araç gereç ve taşınacak mekanda bulunan eşyaların, kullanma özelliklerine göre tespit edilen değişken ambalaj materyalleriyle ambalajlanarak nakliye amacıyla müsait duruma getirilmeleri yüksek derecede gereklidir.

Nitelikli ve yetkin bir yardımla arızasız bir taşınma gerçekleşecektir. Evden eve nakliye nedir? sorusunu bir çok kişi sormakta ve bu ifadenin yanlızca taşınma anlamıyla tasavvur edilmesi de sınırlı bir malumat şeklinde benimsenmektedir. Ev taşıma programında hemen harekete başlamadan evvel, makul bir taslak meydana getirilmelidir.

Kurumumuzun kendi sahalarında ihtisaslaşmış ve aynı şekilde tecrübeli elemanları desteğiyle, taşınmanın tüm zorluğundan rahatça uzak kalabilir ve hiçbir bir problemle karşılaşmadan tercih ettiğiniz mekana taşınabilirsiniz.

 

Evden Eve Taşıma Organizasyonu Sırasında Yerine Getirilen Aşamalar

- Eksper incelemesi: Eşya taşıma işlemlerinin sorunsuz bir biçimde ifa edilebilmesi doğrultusunda taşınacak mekanda teftiş amacını belirten ve aynı zamanda organisazyonumuzun bedelsiz yerine getirdiği raporlama aşamasından yararlanabilirsiniz.

- Nakliyat sigortası: Taşımacılık sigortası, tüm yük ve materyalinizi transfer aşamaları esnasında olası ve hesap edilmeyen hallere ve zararlara karşı garanti içerisine alır.

- Sökme ve Kurulum: Eşya ve yüklerinizin düzgün biçimde paketlenmeleri, kamyon veya tıra muntazam istiflenmesi ve daha güvenli nakledilmesi adına sökme işlemleri yetkili personelimiz tarafından yerine getirilmektedir. Bununla beraber Gardrop ve dolaplar gibi demonteleri yapılan eşyalarınız, yeni mekanınızda belirlediğiniz biçimde konumlandırılarak tekrar ekibimizce kurulumları yapılır.

- Ambalaj malzemeleri ve Taşınacak eşyaların sarılması: Beyaz eşyalar, mobilyalar, mutfak gereçleri ve diğer tüm eşyalar için değişik ambalaj unsurları kullanılarak ambalajlama işlemleri icra edilmektedir.

- Taşıma aracına yükleme: Demonteleri ve sarımları yapılan mobilya ve eşyalarınızın nakli sırasında sarsıntılara karşı korunabilmesi, araca istiflenerek yüklenmesine bağlıdır.

- Yerleştirme: İstenen mekana nakledilen ve monte edilmiş olan eşya ve malzemeleriniz sizin belirleyeceğiniz yerlerine yerleştirilir ve kullanıma hazır edilir.

- Depolama: Eşya depolama hizmeti veren firmamıza ulaşarak gerekli saklama depolarınızı talep edebilir, kaliteli ve güvenli eşya depolama hizmeti alabilirsiniz.

Firmamızca Evden eve nakliyat hizmetlerinde özellikle eşya güvenliği konusuna çok dikkat edilir. Organize bir kuruluş olmanın gereği olan mütehassıs görüş neticesinde, yük ve eşyaların zayiatı veya tahrip olması gibi vakaların engellenmesi sağlanır.

Evden eve nakliyat fiyatları hususunda kurumumuzun tatbik ettiği fiyatlandırma sistemi ile, her kişi kolayca söz konusu hizmeti kullanabilecektir. Eşya ve malzemelerinizin problemsiz bir biçimde ve güvenilir koşullar kapsamında nakliyesi ve istenildiği gibi yerleştirilmesi için, kurumumuza devamlı olarak itimat edebilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

7/24 İLETİŞİM

444 0 723 0532 776 54 26 0533 319 04 44 0507 387 91 17

Evden eve nakliyat, ofis taşıma, asansörlü nakliyat, şehirler arası nakliyat, uluslararası evden eve nakliyat ve eşya depolama gibi ana hizmet birimlerimiz ve diğer nakliyat talepleriniz için firmamız ile 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

İLETİŞİM

İSTANBUL ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

İSTEKSPRES NAKLİYAT, İSTANBUL'DA ŞEHİRİÇİNDE OLDUĞU GİBİ, ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT ALANINDA DA SİZLERLEDİR