İSTANBUL FUAR TAŞIMACILIĞI

hizmetler - fuar taşımacılığı

 

Fuar Taşımacılığı Nedir? Şirketlerin katılımlarıyla oluşan fuarlar geniş bir alan içerisindeki çeşitli etkinlik ve tanıtımları kapsamaktadır. Fuar düzenleyen şirketlerin belirli bir yerde kalmaması, birçok alanda hizmet sunması nedeniyle taşımacılık hizmetine ihtiyaç duymaktadırlar. Bu durumlarda firmamız ihtiyaç duyan her türlü şirket için fuar taşımacılığı hizmeti vermektedir.

 

Fuar alanında bulunan görsel dekorlar, mobilyalar, sunum materyalleri ve ürünlerin taşınması hizmetini firmamız itinayla sağlamaktadır. Yılda bir kez veya birden çok düzenlenen fuarlar için şirketler ayrı ayrı masraf yapmaktansa kurulu olan düzenin çeşitli yerlere firmamız aracılığıyla taşınmasını sağlamaktadır. Büyük ebatlardan oluşan fuar malzemelerinin taşınması zor ve meşakkatlidir. Firmamız personelleri, yeni kurulacak olan fuar için veya kurulu bir fuar düzeninin taşınması için müşterilere gerekli tüm hizmeti sağlamaktadır. Ayrıca fuardaki eşyaların toplanıp farklı bir zaman diliminde tekrardan başka bir fuar etkinliği için kullanılması için depo hizmeti de sunmaktayız. Firmamızın müşteri için tahsis ettiği depoların birinde tüm fuar eşyaları güvence altında saklanmaktadır.

 

Fuar Taşımacılığı Hizmeti Nasıl Verilir?

 

Fuar taşımacılığı hizmetinde, tüm fuar eşyalarınız özenle paketlenmekte ve belirttiğiniz her adrese taşınmasını sağlamaktayız. Paketleme işleminde fuar eşyasının ebat, ağırlık ve yapısına uygun olarak özel ambalajlar seçilmektedir. Bu ambalajlar eşyaların herhangi bir hasar almasını engellemektedir. Ayrıca hassas olan eşyalar için sıvı ve toz gibi maddelerin temasını önlemek amacıyla özel ambalajlar kullanılmaktadır. Taşınma işlemi esnasında kullanılan araçların iç düzeni de eşyaların herhangi bir zarara uğramadan istenilen yere ulaşmasını sağlayacak şekilde hazırlanmaktadır. Araçtaki sarsıntıdan etkilenmeden müşterinin dilediği adrese nakliyatını sağlamaktayız.

 

Fuar Taşımacılığında Güvence

 

Müşteri memnuniyetini esas almış bir firma olarak, firmamız bünyesinde çalışan personeller fuar taşımacılığı konusunda deneyim kazanmış ve gerekli eğitimi almış kişilerdir. Personellerimiz özenle ve titizlikle çalışma anlayışını benimsemiş, herhangi bir soruna karşı tüm tedbirleri almaktadırlar.

 

Fuar taşımacılığında fiyatlandırma sistemi taşınacak olan eşyaların miktar ve ağırlığına, mevcut konum ile belirtilen yeni konum arasındaki mesafeye göre değişebilmektedir. Fiyatlar hakkında tam bilgiye sahip olmak için müşterinin firmamız ile irtibat kurması gerekmektedir. Firmamızda çalışan eksperler taşınacak olan fuara bir ziyaret düzenleyip gerekli tüm bilgileri not almaktadırlar. Bu ziyaret sonrasında müşteri fiyat hakkında net bir bilgiye sahip olmaktadır. Ayrıca müşteri ile firmamız arasında imzalanan yazılı bir sözleşme ile müşteri, fuar taşımacılığı hizmetinden güvence ile faydalanabilmektedir. Tüm eşyaların tarafımızca sigortalanması ve karşılıklı sözleşme yapılması müşteriyi herhangi bir mağduriyetten uzak tutmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

7/24 İLETİŞİM

444 0 723 0532 776 54 26 0533 319 04 44 0507 387 91 17

Evden eve nakliyat, ofis taşıma, asansörlü nakliyat, şehirler arası nakliyat, uluslararası evden eve nakliyat ve eşya depolama gibi ana hizmet birimlerimiz ve diğer nakliyat talepleriniz için firmamız ile 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

İLETİŞİM

İSTANBUL ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

İSTEKSPRES NAKLİYAT, İSTANBUL'DA ŞEHİRİÇİNDE OLDUĞU GİBİ, ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT ALANINDA DA SİZLERLEDİR