İSTANBUL ADANA ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

istanbul adana arası evden eve nakliyat

 

İllerarası taşıma, bölgesel taşımaya nispeten daha geniş kilometre konu edinen nakil biçimidir. Taşımacılık yönüyle ayrımı bulunmamaktadır. İllerarası nakliyede uzaklık önemli oranda fazladır. Bu nedenden ötürü, sözü edilen gaye doğrultusunda sevk edilecek taşıma vasıtalarının uzak mesafelere karşı muhafazalı ve güvenilir yapıda olması icap etmektedir. Kurumumuzun İstanbul Adana arası evden eve nakliyat için kullandığı şehirlerarası nakliye araçları, dayanıklı ve güvencelidir.

 

Şehirler Arası Nakliyat Anlamı İtibariyle Nedir? Nasıl Yapılır?

Günümüz nakliye tekniklerinin gelişmesiyle, kapalı kasa araçların konforu ve emniyeti artmıştır. İllerarası Taşımacılık süreçlerinde, yük çeşitlerine göre çeşitlenen kamyonları istihdam eden organizasyonumuz, süratli ve hassas nakliye eylemleri uygulamaktadır. Yurdumuzun tümüne şehirlerarası taşımacılık hizmetleri sunan şirketimiz, hizmet sunduğumuz kuruluş ve kişilerin isteklerine en sağlam biçimde yanıt sunabilmek düşüncesiyle, mecburi anlamda ihtiyaç duyulabilecek koşulları ifa etmektedir. İllerarası evden eve nakliye faaliyetlerinde, birikimli elemanlar görev yapar. Aynı zamanda işletmemizin uyguladığı benzersiz çalışma sistemleri ile en emniyetli eşya taşıma işleri gerçekleşmektedir.

 

İstanbul Adana Arası Evden Eve Nakliyat Aşamaları?

Ekpertiz hizmetiyle nakliyat işlemleri başlar ve gerekli araç, ekspertiz tarafından saptanır. Anlaşma sonrası ev eşyaları ve cihazlar sigortalanır. Hassas eşyalarınızın özel bir biçimde paketlenmesi ve diğer eşya ve taşınacak materyalin paketlenmesi işlemlerinden sonra, nakliyat için sevk edilen vasıtaya tüm eşya ve malzemeler istiflenir. İlk önce hacimli ve mukavemetli mobilyalar yüklenir ve sonrasında kırılgan eşya ve malzemeler yüklenir.

 

Çelik kasalı transfer vasıtalarımızın hassas eşya nakliyesi faaliyeti hususunda spesifik bir biçimde imal edilmesiyle, şehirlerarası taşımada taşınan eşyaların ziyan görmeye karşı muhafaza edilmesi tam olarak sağlanmaktadır.

 

İşletmemiz için müşteri memnuniyeti esas gayemizdir.

 

İller arası nakliye faaliyet alanında, paketleme ve korunaklama faaliyetleri özeldir. Uzun yolun sıkıntılarıyla taşınılacak ilin fiziki yapısı hesaplanır ve en uygun paketleme işlemleri neticelendirilir. Paketlemeden sonra istifleme işlemi gerçekleştirilir. Dikkatlice icra edilen paketleme ve araca istifleme ile eşya ve malzemeleriniz zarar görmemektedir. İller arası nakliye adına gereken bütün resmi evraklarımız vardır. Araç operatörlerimiz tecrübe sahibi, mesleklerinin gerektirdiği sahip olan soförlerdir. Şirketimizin ve personelimizin sahip bulunduğu yeterlilik belgeleri neticesinde, yol güzergahında olabilecek tüm resmi ve gayriresmi sıkıntılar önceden böylece engellenmiştir. Şirketimiz tüm aşamalarda dikkatlice işlem yapmaktadır.

 

Şehirler arası taşımacılık ücretleri, taşınılacak yörenin mesafesi, çelik kasalı vasıtanın özellikleri, talep edilen ek seçenekler ve taşıma vasıtasının kapasitesi gibi koşullara göre değişiklik arzedebilir. İşletmemiz, İstanbul Adana arası evden eve nakliyat hususunda en müsait seçeneklerle fiyatlandırma yapmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

7/24 İLETİŞİM

444 0 723 0532 776 54 26 0533 319 04 44 0507 387 91 17

Evden eve nakliyat, ofis taşıma, asansörlü nakliyat, şehirler arası nakliyat, uluslararası evden eve nakliyat ve eşya depolama gibi ana hizmet birimlerimiz ve diğer nakliyat talepleriniz için firmamız ile 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

İLETİŞİM

İSTANBUL ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

İSTEKSPRES NAKLİYAT, İSTANBUL'DA ŞEHİRİÇİNDE OLDUĞU GİBİ, ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT ALANINDA DA SİZLERLEDİR