İSTANBUL ANKARA ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

istanbul ankara arası evden eve nakliyat

 

Şehirlerarası nakliyat, şehir içi nakliyata göre uzun mesafeli eşya taşıma şeklidir. Taşıma bakımından farkları yoktur. Şehirlerarası nakliyatta mesafe fazladır. Bu nedenle, bu amaç doğrultusunda sevk edilecek taşıma vasıtalarının uzak mesafelere karşı muhafazalı ve güvenilir yapıda olması icap etmektedir. Kurumumuzun İstanbul Ankara arası evden eve nakliyat gayesiyle istihdam ettiği illerarası taşımacılık vasıtaları, dirençli ve korunaklıdır.

 

Şehirler Arası Taşımacılık Ne Manaya Gelmektedir? Ne şekilde Sonuçlandırılır?

Zamanımız taşımacılık yöntemlerinin gelişmesiyle, kapalı kasa araçların konforu ve emniyeti artmıştır. Şehirler Arası Nakliyat aşamalarında, çeşitli araçları kullanan işletmemiz, hızlı ve emniyetli eşya taşıma işlemleri sunmaktadır. Türkiye'nin bütün şehirlerine şehirler arası nakliyat hizmeti veren işletmemiz, kişi ve kurumların isteklerine en sağlam biçimde yanıt sunabilmek düşüncesiyle, lüzumlu olabilecek ihtiyaç duyulabilecek koşulları içselleştirmektedir. Şehirler arası evden eve taşıma kademelerinde, profesyonel bir kadro görevlendirilir. Bununla beraber şirketimizin kullandığı seçkin bir mekanizma neticesinde son derece hassas nakliye işlemleri icra edilmektedir.

 

İstanbul Ankara Arası Evden Eve Nakliyat İşlemleri?

Yerinde İnceleme aşamasıyla nakliye süreçleri start alır ve lüzumlu olan taşıma aracı, eksper raporu ile tanımlanır. Müşterimiz ile karşılıklı sözleşme akabinde möble ve beyaz eşyalar teminat altına alınır. Kırılgan tüm eşya ve malzemelerin kendine özgü paketleme materyalleriyle korunaklanması ile öteki tüm eşya ve malzemelerin korunaklanması işlemlerinden sonra, asansör ile kapalı kasa kamyon veya tıra, evde bulunan tüm eşyalar indirilir. Diğerlerinden önce ağır ve sağlam ev eşyaları ve cihazlar indirilir ve ardından hassas ev eşyaları ve cihazlar indirilir.

 

Kapalı kasa araçlarımızın eşya nakil hizmeti sebebiyle spesifik bir biçimde imal edilmesiyle, şehirlerarası taşımada taşınan eşyaların ziyan görmeye karşı muhafaza edilmesi tam anlamda temin edilmektedir.

 

Organizasyonumuz adına vatandaşlarımızın hizmetlerimizden memnun olması birikimimizin ana sebebidir.

 

Şehirler arası lojistik kapsamında, eşyaların paketlenmesi ile kılıflama hizmetleri ayrıcalıklıdır. Uzak güzergahların problemleriyle yerleşilecek yörenin genel özelllikleri düşünülür ve bu doğrultuda eşyaların paketlenmesi metodları uygulanır. Eşyaların paketlenmesi süreci akabinde taşıma aracına yükleme süreci yerine getirilir. Titizlikle uygulanan ambalajlama ve yükleme sayesinde eşyalar ziyan görmemektedir. İller arası nakliye adına gereken bütün resmi evraklarımız vardır. Şoförlerimiz deneyimli, SRC ve psikoteknik belgelerine sahip şahıslardır. İşletmemizin ve elemanlarımızın sahip olduğu izin belgeleri sayesinde, yolda çıkacak bütün resmi sıkıntılar önceden böylece engellenmiştir. Şirketimiz tüm aşamalarda titiz işlem yapmaktadır.

 

Şehirler arası taşımacılık ücretleri, taşınılacak yörenin mesafesi, çelik kasalı vasıtanın özellikleri, talep edilen ek seçenekler ve taşıma vasıtasının kapasitesi gibi koşullara göre değişiklik arzedebilir. Şirketimiz, İstanbul Ankara arası evden eve nakliyat işlemlerinde son derece yerinde bir kapsamda ücret belirlemektedir.

HİZMETLERİMİZ

7/24 İLETİŞİM

444 0 723 0532 776 54 26 0533 319 04 44 0507 387 91 17

Evden eve nakliyat, ofis taşıma, asansörlü nakliyat, şehirler arası nakliyat, uluslararası evden eve nakliyat ve eşya depolama gibi ana hizmet birimlerimiz ve diğer nakliyat talepleriniz için firmamız ile 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

İLETİŞİM

İSTANBUL ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

İSTEKSPRES NAKLİYAT, İSTANBUL'DA ŞEHİRİÇİNDE OLDUĞU GİBİ, ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT ALANINDA DA SİZLERLEDİR