İSTANBUL ANTALYA ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

istanbul antalya arası evden eve nakliyat

 

Şehirler arası taşımacılık, bölgesel taşımacılık işlemlerine nispeten daha geniş kilometre konu edinen transfer biçimidir. Lojistik itibariyle ayrımı bulunmamaktadır. Şehirler arası taşımada uzaklık önemli oranda fazladır. Bu sebeple, sözü edilen gaye doğrultusunda sevk edilecek taşımacılık vasıtalarının uzak mesafelere dayanıklı ve emniyetli olması gerekmektedir. Kuruluşumuzun İstanbul Antalya arası evden eve nakliyat amacıyla faydanıza sunduğu iller arası taşıma kamyonları, sağlam ve korumalıdır.

 

Şehirler Arası Nakliye Ne Şekilde Bir Anlam İçermektedir? Nasıl Neticelendirilir?

Çağımız taşıma teknolojilerinin gelişme göstermesiyle, kapalı kasa vasıtaların konforu ve emniyetliliği fazlalaşmıştır. Şehirlerarası Nakliye işlemlerinde, değişik taşıtları kullanmakta olan kurumumuz, hızlı ve güvenli taşıma hizmetleri sunmaktadır. Türkiye'nin bütün şehirlerine şehirler arası nakliyat hizmeti veren firmamız, müşterilerimizin taleplerine en iyi şekilde cevap verebilmek için, gerekli olan tüm şartları yerine getirmektedir. Şehirlerarası evden eve nakliyat işlerinde, uzman elemanlar çalışmaktadır. Ayrıca firmamızın tatbik ettiği eşsiz işlemler kapsamında son derece güvenilir nakliyat hizmetleri yerine getirilmektedir.

 

İstanbul Antalya Arası Evden Eve Nakliyat İşlemleri?

Eksper işlemiyle nakliye faaliyetleri start alır ve gereken nakliye aracı, eksper raporu ile tanımlanır. Müşterimiz ile karşılıklı sözleşme akabinde mobilyalar ve beyaz eşyalar sigorta kapsamına alınır. Hassas eşyaların özel olarak paketlenmesi ve diğer eşyaların paketlenmesi işlemlerinden sonra, asansör ile kapalı kasa araca, eşyalar indirilir. Öncelikle ağır ve sağlam eşyalar indirilir ve daha sonra hassas eşyalar indirilir.

 

Kapalı kasa araçlarımızın eşya taşıma işlemi için özel olarak üretilmesiyle, şehirler arası nakliyatta eşya güvenliği tam olarak sağlanmaktadır.

 

Firmamız için müşteri memnuniyeti gücümüzün esas kaynağıdır.

 

İllerarası taşıma işlemlerinde, ambalajlama ile muhafazalama süreçleri kendine özgüdür. Uzak mesafelerin sorunları ile eşya ve yüklerin taşınacağı bölgenin fiziksel durumu değerlendirilir ve bunlara göre ambalajlama metodları uygulanır. Ambalajlama faaliyeti akabinde araç içi istifleme işlemi gerçekleştirilir. Dikkatle yapılan paketleme ve istifleme ile eşyalarınız zarar görmemektedir. Şehirlerarası nakliyat için gerekli bütün resmi evraklarımız vardır. Şoförlerimiz tecrübeli, SRC ve psikoteknik belgelerine sahip kişilerdir. Firmamızın ve çalışanlarımızın sahip olduğu izin belgeleri sayesinde, yolda çıkacak bütün resmi sorunlar ortadan kaldırılmıştır. Firmamız tonaj konusunda dikkatli davranmaktadır.

 

Şehirlerarası nakliyat fiyatları, gidilecek şehrin uzaklığı, kapalı kasa aracın soğutuculu olması, isteğe bağlı ek hizmetler ve aracın büyüklüğü gibi şartlara bağlıdır. Kurumumuz, İstanbul Antalya arası evden eve nakliyat faaliyetlerimizde son derece makul bir kapsamda maliyet belirlemektedir.

HİZMETLERİMİZ

7/24 İLETİŞİM

444 0 723 0532 776 54 26 0533 319 04 44 0507 387 91 17

Evden eve nakliyat, ofis taşıma, asansörlü nakliyat, şehirler arası nakliyat, uluslararası evden eve nakliyat ve eşya depolama gibi ana hizmet birimlerimiz ve diğer nakliyat talepleriniz için firmamız ile 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

İLETİŞİM

İSTANBUL ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

İSTEKSPRES NAKLİYAT, İSTANBUL'DA ŞEHİRİÇİNDE OLDUĞU GİBİ, ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT ALANINDA DA SİZLERLEDİR