İSTANBUL BODRUM ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

istanbul bodrum arası evden eve nakliyat

 

Şehirler arası taşımacılık, bölgesel taşımacılık işlemlerine nispeten daha geniş kilometre konu edinen taşımacılık biçimidir. Nakliyat anlamında farkları yoktur. İller arası taşımacılıkta mesafe fazladır. Bu gerekçeyle, bu amaç için kullanılacak nakliye araçlarının uzun yola dayanıklı ve emniyetli olması gereklidir. İşletmemizin İstanbul Bodrum arası evden eve nakliyat için kullandığı iller arası nakliye araçları, sağlam ve güvencelidir.

 

Şehirler Arası Nakliye İçeriği İtibariyle Nedir? Ne şekilde Yapılmaktadır?

Zamanımız lojistik uygulamalarının müspet kapsamda biçimlenmesiyle, çelik kasalı taşıma vasıtalarının kullanışlılığı ve dayanıklılığı yükselmiştir. İllerarası Taşımacılık kapsamında, değişik kamyonları istihdam eden teşekkülümüz, süratli ve sağlam lojistik faaliyetleri uygulamaktadır. Yurdumuzun her yerine iller arası nakliye hizmeti veren kuruluşumuz, vatandaşlarımızın taşınma taleplerine en kaliteli şekilde cevap verebilmek hususunda, gereken bütün şartları ifa etmektedir. İllerarası evden eve nakliye süreçlerinde, tecrübeli bir kadro istihdam edilmektedir. Bununla birlikte organisazyonumuzun kullandığı uzman bir mekanizma neticesinde son derece sağlam taşımacılık işlemleri icra edilmektedir.

 

İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat Hizmet kapsamı ?

Yerinde İnceleme aşamasıyla taşımacılık süreçleri start alır ve lüzumlu olan vasıta, eksper raporu ile tespit edilir. Anlaşmanın ardından taşınacak mekanda var olan tüm ev eşyaları ve cihazlar teminat altına alınır. Kırılgan malzemelerin kendine özgü paketleme materyalleriyle korunaklanması ile diğer eşyalarınızın ambalajlanması işlemlerinden itibaren, asansörle kapalı kasa kamyon veya tıra, evde bulunan tüm eşyalar yüklenir. Diğerlerinden önce büyük ve dayanıklı ev eşyaları istiflenir ve ardından kırılabilir ev eşyaları ve cihazlar istiflenir.

 

Kapalı kasa kamyon, kamyonet ve tırlarımızın ev eşyası taşıma işlemi için özel olarak üretilmesiyle, şehirler arası nakliyatta eşya güvenliği tam olarak sağlanmaktadır.

 

Firmamız için müşteri memnuniyeti esas amacımızdır.

 

Şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde, paketleme ve kolileme işlemleri özeldir. Uzun yolun sıkıntıları ile eşyaların taşınacağı bölgenin fiziksel durumu değerlendirilir ve bunlara göre ambalajlama metodları uygulanır. Ambalajlama faaliyeti akabinde araç içi istifleme faaliyeti yapılır. Titiz bir şekilde uygulaması yapılan ambalajlama ve araç içi yükleme sayesinde malzemeleriniz zarara karşı muhafaza edilmektedir. İllerarası taşıma hususunda mecburi olan tüm belgelerimiz bulunmaktadır. Araç operatörlerimiz alanlarında uzman, mesleki belgelere sahip olan bireylerdir. Kuruluşumuzun ve kadromuzun sahip bulunduğu yetki belgeleri neticesinde, güzergahta çıkabilecek tüm resmi ve gayriresmi problemler önceden böylece engellenmiştir. Kuruluşumuz tüm aşamalarda tedbirli hareket etmektedir.

 

İllerarası taşıma maliyetleri, taşınılacak çevrenin uzaklığı, kapalı kasa aracın soğutuculu olması, isteğe bağlı ek hizmetler ve aracın büyüklüğü gibi şartlara bağlıdır. Firmamız, İstanbul Bodrum arası evden eve nakliyat konusunda en uygun seçeneklerle fiyatlandırma yapmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

7/24 İLETİŞİM

444 0 723 0532 776 54 26 0533 319 04 44 0507 387 91 17

Evden eve nakliyat, ofis taşıma, asansörlü nakliyat, şehirler arası nakliyat, uluslararası evden eve nakliyat ve eşya depolama gibi ana hizmet birimlerimiz ve diğer nakliyat talepleriniz için firmamız ile 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

İLETİŞİM

İSTANBUL ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

İSTEKSPRES NAKLİYAT, İSTANBUL'DA ŞEHİRİÇİNDE OLDUĞU GİBİ, ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT ALANINDA DA SİZLERLEDİR