İSTANBUL BURSA ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

istanbul bursa arası evden eve nakliyat

 

İller arası nakliye, şehiriçi nakliyeye göre uzak mesafeli nakliyat şeklidir. Nakliye anlamında farkları bulunmaz. İller arası taşımacılıkta kilometre çoktur. Bu gerekçeyle, söz konusu amaç adına kullanılacak olan nakliye kamyonlarının uzun yola dayanıklı ve emniyetli olması gerekmektedir. Kuruluşumuzun İstanbul Bursa arası evden eve nakliyat amacıyla faydanıza sunduğu iller arası taşıma kamyonları, sağlam ve sarsıntı engelleme özellik barındırır.

 

Şehirler Arası Taşıma Ne Demektir? Ne şekilde Yapılmaktadır?

Zamanımız lojistik uygulamalarının müspet kapsamda biçimlenmesiyle, çelik kasalı taşıma vasıtalarının kullanışlılığı ve dayanıklılığı yükselmiştir. İllerarası Taşımacılık operasyonlarında, değişik kamyonları istihdam eden teşekkülümüz, süratli ve sağlam nakliyat organizasyonu servis etmektedir. Ülkemizin her tarafına illerarası taşıma hizmetleri sunan kurumumuz, kişi ve kuruluşların taşınma isteklerine en kaliteli biçimde yanıt sunabilmek konusunda, lüzumlu olacak bütün koşulları içselleştirmektedir. Şehirler arası evden eve taşıma işlemlerinde, eğitimli personel görevlendirilir. Bununla beraber kurumumuzun tatbik ettiği eşsiz işlemler kapsamında son derece güvenilir nakliyat hizmetleri yerine getirilmektedir.

 

İstanbul Bursa Arası Evden Eve Nakliyat İşlemleri?

Eksper işlemiyle nakliye işlemleri başlar ve gerekli kapalı kasa araç, ekspertiz tarafından belirlenir. Anlaşmadan sonra eşyalar sigortalanır. Hassas eşyaların özel olarak paketlenmesi ve diğer eşyaların paketlenmesi işlemlerinden sonra, asansör ile kapalı kasa araca, eşyalar indirilir. Öncelikle ağır ve sağlam eşyalar istiflenir ve akabinde kırılabilir ev eşyaları istiflenir.

 

Çelik kasalı kamyon, kamyonet ve tırlarımızın ev eşyası nakli işlemleri amacıyla özgün bir biçimde imal edilmesiyle, illerarası taşımacılıkta tüm eşyalarınızın emniyeti tam bir biçimde temin edilmektedir.

 

Kurumumuz adına hizmet verdiğimiz kurum ve şahısların memnuniyeti potansiyelimizin temel nedenidir.

 

İllerarası taşıma işlemlerinde, ambalajlama ile muhafazalama süreçleri kendine özgüdür. Uzun yolun sıkıntıları ile taşınılacak şehrin coğrafi yapısı göz önüne alınır ve en uygun paketleme işlemleri yapılır. Paketlemeden sonra istifleme işlemi gerçekleştirilir. Dikkatle yapılan paketleme ve istifleme ile eşyalarınız zarar görmemektedir. Şehirlerarası nakliyat için gerekli bütün resmi evraklarımız vardır. Şoförlerimiz tecrübeli, mesleki belgelere sahip olan bireylerdir. Kurumumuzun ve kadromuzun sahip bulunduğu yetki belgeleri neticesinde, güzergahta çıkabilecek tüm resmi ve gayriresmi problemler önceden böylece engellenmiştir. Kurumumuz tüm aşamalarda tedbirli hareket etmektedir.

 

İllerarası taşıma maliyetleri, taşınılacak ilin mesafesi, çelik kasalı taşıtın durumu, ihtiyaç duyulan ek faaliyetler ve taşıma aracının tonaj kapsamı gibi hallere göre değişiklik gösterebilir. Kurumumuz, İstanbul Bursa arası evden eve nakliyat faaliyetlerimizde son derece makul bir kapsamda maliyet belirlemektedir.

HİZMETLERİMİZ

7/24 İLETİŞİM

444 0 723 0532 776 54 26 0533 319 04 44 0507 387 91 17

Evden eve nakliyat, ofis taşıma, asansörlü nakliyat, şehirler arası nakliyat, uluslararası evden eve nakliyat ve eşya depolama gibi ana hizmet birimlerimiz ve diğer nakliyat talepleriniz için firmamız ile 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

İLETİŞİM

İSTANBUL ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

İSTEKSPRES NAKLİYAT, İSTANBUL'DA ŞEHİRİÇİNDE OLDUĞU GİBİ, ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT ALANINDA DA SİZLERLEDİR