İSTANBUL ÇEŞME ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

istanbul çeşme arası evden eve nakliyat

 

Şehirler arası taşıma, şehiriçi taşımaya nispeten uzak uzaklık barındıran nakliye biçimidir. Nakliye yönüyle ayrımı bulunmaz. İllerarası nakliyede kilometre çoktur. Bu nedenden ötürü, söz konusu gaye adına kullanılacak olan taşıma kamyonlarının uzak mesafelere karşı korunaklı ve güvenilir yapıda olması icap etmektedir. Şirketimizin İstanbul Çeşme arası evden eve nakliyat gayesiyle istihdam ettiği şehirler arası lojistik vasıtaları, uzun ömürlü ve darbe emici özellik barındırır.

 

Şehirler Arası Taşıma Ne Demektir? Ne şekilde Yapılmaktadır?

Zamanımız lojistik uygulamalarının müspet kapsamda biçimlenmesiyle, çelik kasalı taşıma vasıtalarının kullanışlılığı ve dayanıklılığı yükselmiştir. İllerarası Taşımacılık operasyonlarında, değişik kamyonları istihdam eden teşekkülümüz, süratli ve sağlam lojistik faaliyetleri servis etmektedir. Ülkemizin her tarafına illerarası taşıma hizmetleri sunan kurumumuz, kişi ve kuruluşların taşınma taleplerine en kaliteli biçimde yanıt sunabilmek konusunda, gereken bütün koşulları içselleştirmektedir. Şehirler arası evden eve taşıma işlemlerinde, eğitimli personel görevlendirilir. Bununla beraber kurumumuzun tatbik ettiği eşsiz çalışma sistemleriyle son derece emniyetli eşya taşıma hizmetleri yerine getirilmektedir.

 

İstanbul Çeşme Arası Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılmaktadır?

Eksper işlemiyle nakliyat faaliyetleri start alır ve gereken araç, eksper tarafından saptanır. Anlaşma sonrası ev eşyaları sigorta kapsamına alınır. Kırılabilir eşya ve malzemelerin özel bir biçimde ambalajlanması ile öteki eşya ve malzemelerin ambalajlanması aşamasından itibaren, asansörle çelik kasalı kamyon veya tıra, evde bulunan tüm eşyalar yüklenir. Diğerlerinden önce büyük ve dayanıklı ev eşyaları ve cihazlar istiflenir ve ardından kırılabilir ev eşyaları ve cihazlar istiflenir.

 

Çelik kasalı kamyon, kamyonet ve tırlarımızın hassas yük nakli işlemleri amacıyla spesifik bir biçimde imal edilmesiyle, illerarası taşımacılıkta tüm eşyalarınızın zarara karşı muhafaza edilmesi tam anlamda temin edilmektedir.

 

Kurumumuz adına vatandaşlarımızın hizmetlerimizden memnun olması birikimimizin temel sebebidir.

 

İllerarası nakliye alanında, ambalajlama ile korunaklama faaliyetleri kendine hastır. Uzak mesafelerin sıkıntılarıyla eşyaların taşınacağı ilin fiziki durumu hesaplanır ve bunlara göre ambalajlama işlemleri neticelendirilir. Ambalajlamadan itibaren araç içi istifleme faaliyeti yapılır. Dikkatlice yerine getirilen ambalajlama ve araca istifleme sayesinde eşya ve malzemeleriniz hasar görmemektedir. İller arası nakliye adına gereken tüm belgelerimiz bulunmaktadır. Araç operatörlerimiz deneyimli, mesleki belgelere sahip olan şahıslardır. İşletmemizin ve elemanlarımızın temin etmiş olduğu yetki belgeleri neticesinde, güzergahta çıkabilecek tüm resmi ve gayriresmi problemler önceden önlenmiştir. İşletmemiz tüm aşamalarda tedbirli işlem yapmaktadır.

 

İllerarası taşıma ücretleri, taşınılacak ilin mesafesi, çelik kasalı taşıtın durumu, talep edilen ek seçenekler ve taşıma vasıtasının kapasitesi gibi hallere göre değişiklik gösterebilir. Kurumumuz, İstanbul Çeşme arası evden eve nakliyat faaliyetlerimizde son derece makul bir kapsamda ücret belirlemektedir.

HİZMETLERİMİZ

7/24 İLETİŞİM

444 0 723 0532 776 54 26 0533 319 04 44 0507 387 91 17

Evden eve nakliyat, ofis taşıma, asansörlü nakliyat, şehirler arası nakliyat, uluslararası evden eve nakliyat ve eşya depolama gibi ana hizmet birimlerimiz ve diğer nakliyat talepleriniz için firmamız ile 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

İLETİŞİM

İSTANBUL ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

İSTEKSPRES NAKLİYAT, İSTANBUL'DA ŞEHİRİÇİNDE OLDUĞU GİBİ, ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT ALANINDA DA SİZLERLEDİR