İSTANBUL İZMİR ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

istanbul izmir arası evden eve nakliyat

 

İller arası nakliye, şehiriçi nakliyeye göre uzak uzaklık barındıran transfer biçimidir. Lojistik itibariyle ayrımı bulunmamaktadır. Şehirler arası taşımada uzaklık önemli oranda fazladır. Bu sebeple, sözü edilen gaye doğrultusunda sevk edilecek taşımacılık vasıtalarının uzak mesafelere karşı muhafazalı ve sağlam yapıda olması icap etmektedir. Şirketimizin İstanbul İzmir arası evden eve nakliyat gayesiyle istihdam ettiği şehirler arası lojistik vasıtaları, uzun ömürlü ve darbe emici özellik barındırır.

 

Şehirler Arası Taşıma Ne Şekilde Bir Anlam İçermektedir? Nasıl Neticelendirilir?

Çağımız taşıma teknolojilerinin gelişme göstermesiyle, kapalı kasa vasıtaların konforu ve emniyetliliği fazlalaşmıştır. Şehirlerarası Nakliye hizmetlerinde, değişik taşıtları kullanmakta olan kuruluşumuz, seri ve güvenilir nakil etkinlikleri arzetmektedir. Memleketimizin tümüne şehirlerarası taşımacılık hizmetleri sunan teşekkülümüz, hizmet sunduğumuz kuruluş ve kişilerin isteklerine en doğru biçimde yanıt sunabilmek gayesiyle, mecburi anlamda ihtiyaç duyulabilecek koşulları uygulamaktadır. iller arası evden eve taşımacılık süreçlerinde, tecrübeli bir kadro istihdam edilmektedir. Bununla birlikte organisazyonumuzun kullandığı uzman bir mekanizma neticesinde son derece sağlam taşımacılık işlemleri icra edilmektedir.

 

İstanbul İzmir Arası Evden Eve Nakliyat Hizmet kapsamı?

Yerinde İnceleme aşamasıyla taşımacılık süreçleri start alır ve gereken nakliye aracı, ekspertiz tarafından saptanır. Anlaşma sonrası ev eşyaları ve cihazlar sigorta kapsamına alınır. Kırılabilir ev eşyalarının özel bir biçimde ambalajlanması ve diğer eşyalarınızın ambalajlanması işlemlerinden itibaren, taşıma sebebiyle belirlenen vasıtaya tüm eşya ve malzemeler istiflenir. İlk önce hacimli ve mukavemetli mobilyalar yüklenir ve sonrasında kırılgan eşya ve malzemeler yüklenir.

 

Çelik kasalı transfer vasıtalarımızın hassas eşya taşımacılığı faaliyeti konusunda spesifik bir biçimde imal edilmesiyle, şehirlerarası taşımada taşınan eşyaların ziyan görmeye karşı muhafaza edilmesi tam anlamda temin edilmektedir.

 

Şirketimiz adına vatandaşlarımızın hizmetlerimizden memnun olması birikimimizin ana sebebidir.

 

Şehirler arası taşımacılık sektöründe, eşyaların paketlenmesi ile kılıflama hizmetleri ayrıcalıklıdır. Uzak mesafelerin sorunları ile eşya ve yüklerin taşınacağı bölgenin fiziksel durumu değerlendirilir ve bunlara göre ambalajlama metodları uygulanır. Ambalajlama faaliyeti akabinde araç içi istifleme faaliyeti yapılır. Titiz bir şekilde yapılan paketleme ve istifleme ile eşyalarınız zarar görmemektedir. Şehirlerarası nakliyat için gerekli bütün resmi evraklarımız vardır. Şoförlerimiz tecrübeli, SRC ve psikoteknik belgelerine sahip kişilerdir. Firmamızın ve çalışanlarımızın sahip olduğu izin belgeleri sayesinde, yolda çıkacak bütün resmi sorunlar ortadan kaldırılmıştır. Firmamız tonaj konusunda dikkatli davranmaktadır.

 

Şehirlerarası nakliyat fiyatları, gidilecek şehrin uzaklığı, kapalı kasa aracın soğutuculu olması, isteğe bağlı ek hizmetler ve aracın büyüklüğü gibi şartlara bağlıdır. Firmamız, İstanbul İzmir arası evden eve nakliyat hizmetlerimizde son derece makul bir kapsamda maliyet belirlemektedir.

HİZMETLERİMİZ

7/24 İLETİŞİM

444 0 723 0532 776 54 26 0533 319 04 44 0507 387 91 17

Evden eve nakliyat, ofis taşıma, asansörlü nakliyat, şehirler arası nakliyat, uluslararası evden eve nakliyat ve eşya depolama gibi ana hizmet birimlerimiz ve diğer nakliyat talepleriniz için firmamız ile 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

İLETİŞİM

İSTANBUL ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

İSTEKSPRES NAKLİYAT, İSTANBUL'DA ŞEHİRİÇİNDE OLDUĞU GİBİ, ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT ALANINDA DA SİZLERLEDİR