İST EKSPRES NAKLİYAT FİRMA PROFİLİ

İST EKSPRES EVDEN EVE NAKLİYAT

Taşımacılık sektöründe 1959'dan bu zamana faaliyet icra ettiğimiz zaman dilimi içinde oldukça fazla sayıda kişi, firma ve de kamu teşekkülüne hizmetlerde bulunmuş olan İstEkspres Nakliyat, söz konusu sektörde önemli lojistik işletmeleri içinde sayılmaktadır.

Hizmet verdiği ve vermekte olduğu müşterilere nitelikli ve ayrıca sağlam işlemler sunan İstEkspres Nakliyat, evveliyatından günümüze etkili referanslar kazanmıştır.

İstEkspres Nakliye organizasyon altyapısı, şehiriçi ve illerarası taşımacılık faaliyetlerinde opere ettiği 4 tane ortanca ölçekte ve 3 adet büyük büyüklükte nakliye aracı, bölgesel asansörlü nakliye alanında kullandığı İki tane seyyar asansör aracı, eşya depolama hizmetleri için 1700 metrekare kapalı bölümü bulunan, güvenli antreposu ve ayrıca nakil işlemleri yapılacak her materyal ve eşyaya uygun seçilmiş ambalaj malzemeleri deposundan oluşmaktadır.

Bununla birlikte işletmemizin, müşterilerinin eşya nakli taleplerine problemsiz çözümler sunabilme gayesiyle görevlendirdiği, her biri kendi çalışma alanında eğitimli ve tecrübeli personel kadrosu bulunmaktadır.

Firmamız, evden eve nakliyat hizmetleriyle birlikte, asansörlü nakliyat , şehirler arası nakliyat, uluslararası evden eve nakliyat, eşya depolama ve ofis taşıma faaliyetlerini de profesyonel olarak yerine getirmektedir.


"Kalite ve Güvenle" sloganıyla, müşterilerine bir vaat veren firmamız, onların isteklerinin ekonomik, kaliteli, güvenilir bir biçimde ve tam zamanında sağlanmasını başlıca hareket tarzı olacak biçimde içselleştirmiştir. Evden eve taşıma şirketleri arasında sağlam hizmet sunan kuruluşlardan bir tanesi olan İstEkspres Evden Eve Nakliyat kurumsal yapısına gönülden güven duyabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

7/24 İLETİŞİM

444 0 723 0532 776 54 26 0533 319 04 44 0507 387 91 17

Evden eve nakliyat, ofis taşıma, asansörlü nakliyat, şehirler arası nakliyat, uluslararası evden eve nakliyat ve eşya depolama gibi ana hizmet birimlerimiz ve diğer nakliyat talepleriniz için firmamız ile 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

İLETİŞİM

İSTANBUL ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

İSTEKSPRES NAKLİYAT, İSTANBUL'DA ŞEHİRİÇİNDE OLDUĞU GİBİ, ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT ALANINDA DA SİZLERLEDİR