İSTANBUL OFİS TAŞIMACILIĞI

hizmetler - ofis taşıma

 

Firmamız Ofis Taşıma kuruluşları içinde güçlü organize özelllikleri ve aynı zamanda mutlak müşteri tatmini düşüncesine sahip ciddi kuruluşlardandır.

 

İş yeri nakliye başka nakliyat tiplerine kıyasla çok daha itina ve ayrıca deneyim gerektiren bir taşımacılık biçimidir.

 

İşyerinizin nakliyesi konusu için kuruluşumuzla irtibat kurduğunuzda ilk önce taşıma işlemlerinde görev verdiğimiz personelimiz bize ilettiğiniz adrese gelir ve iş yerinizdeki eşyalarınızı inceler. İnceleme bittikten sonra etüt çalışması çıkarılır.

 

Taşıma günü taşımamn daha seri ve daha rahat olması için ofis oda taşınır. Arşiv dolapları ve masaların demontesi nispeten süzenli olabilmesi nedeniyle elektrikli vidalama tercih edilmektedir. İş yerinizde olan malzeme ve materyallerin hepsi yurtdışından getirttiğimiz özel paketleme malzemelerine sarılarak ambalajlanır. Dosyalar ile masa aksesuarları kolilere yerleştirilmek suretiyle üstlerine lüzumlu olan açıklayıcı bilgiler yazılmak suretiyle karışıklıkların önüne geçilir.

 

Kurumumuz büro taşımacılık işlemlerini teminat altına dahil etmektedir.

 

İstanbul Ofis Taşıma faaliyetlerinde uzun zamandan bu yana önder konumunu korumakta olan kurumumuz İstEkspres Taşımacılık, güvenilirlik ve profesyonellik ile İstanbul'lılara hizmet vermektedir.

HİZMETLERİMİZ

7/24 İLETİŞİM

444 0 723 0532 776 54 26 0533 319 04 44 0507 387 91 17

Evden eve nakliyat, ofis taşıma, asansörlü nakliyat, şehirler arası nakliyat, uluslararası evden eve nakliyat ve eşya depolama gibi ana hizmet birimlerimiz ve diğer nakliyat talepleriniz için firmamız ile 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

İLETİŞİM

İSTANBUL ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

İSTEKSPRES NAKLİYAT, İSTANBUL'DA ŞEHİRİÇİNDE OLDUĞU GİBİ, ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT ALANINDA DA SİZLERLEDİR