İSTANBUL PARÇA EŞYA TAŞIMA

hizmetler - parça eşya taşıma

 

Taşıma ve taşınmalar insanı daima düşündürmüştür. Nasıl, ne zaman, kim gibi sorular insanın aklına gelip çöreklenir. Lakin bazen bütün ev veya ofisi değil de bir kaç parça eşya olur taşınması gereken. Bu durumda iş daha kolaydır ancak yine de işin üstüne düşmek lazım. İşte ev eşyasına nispeten az olan parça eşyalarınızı taşımaya biz talibiz. Çeyiz, öğrenci ve bekar eşyası gibi eve göre küçük hacimdeki eşyalarınızı bizimle istediğiniz yere nakledebilirsiniz.

 

Baştan uyaralım. Korsan nakliyat yapan veya ucuz nakliyat yapıyoruz diyerek kişiyi pişman eden firmalardan uzak durunuz! Firmamız bu konuda size güvence verir.

 

Konunun ehemmiyetini bir örnekle anlatalım. Mesela düğün yaptınız ve çeyizinizi taşıtmak istiyorsunuz. Onca emek verdiğiniz, para biriktirerek borç yapıp aldığınız güzelim eşyalarınızın iş bilmez bir nakliyeci yüzünden perişan olduğunu düşünün. Üç kuruş vermemek adına yaptığınız kötü bir tercih size pahalıya mal olabilir. Maddi kaybın yanında manen de kayıp yaşarsınız.

 

Peki nasıl gerçekleşiyor bu nakliye işlemi? Öncelikle parça eşya taşımanın evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat gibi olmadığını vurgulayalım. Taşınacak eşya az olduğundan birkaç müşterinin eşyası aynı anda araca yüklenir. Tabi bu müşterilerin hepsinin eşya taşıma talebinin aynı istikamette olması zaruridir. Firmamız gelen talepler doğrultusunda benzer güzergahtaki eşyaları gurup yaparak taşıma yapar. Çoklu taşımadan dolayı eşyalarınızın teslim alınma zamanı taşınmasını istediğiniz tarihten önce olabilmektedir. Aynı güzergahtaki taşınacak eşyalardan en yakında indirilecek olan eşyalar araca en son yerleştirilir. Böylece sevkıyat sıralaması ile yerleşen eşyaların indirilmesinde kolaylık sağlanır.

 

Peki eşyaların karışma veya kaybolma ihtimali yok mu? Hayır kaybolmaz. Çünkü eşyalarınız sigortalanır. Karışma ihtimali de yok. Zira eşyalar listelenir ve hangi eşya kime ait ya da kimin ne kadar eşyası var çetelesi tutulur. Yani içiniz rahat olsun, eşyanız emin ellerde.

 

Tek tük de olsa demontajı ve montajı gereken mobilyalarınız usta personelimiz tarafından yapılmaktadır. Evden eve nakliyat hassasiyetinde gerçekleşen paketleme, işçilik ve taşıma işleminde ciddiyetsiz yaklaşımlar göremezsiniz.

 

Yorumlarınız bizim için önemlidir. Lütfen görüş, öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın. Yaptığınız yorumlar hizmet kalitemizi artırma yönünde bize teşvik olacaktır. Aynı zamanda memnuniyetinizi belirtmeniz sizden sonra bu hizmeti almayı düşünenler için bir referans olacak ve firmamızın parça eşya taşıma hizmetinden memnun kalan müşterileri arasına onları da katmanın haklı sevinç ve gururunu yaşayacağız.

 

Parça veya bütün, az ya da çok, kısa yahut uzun mesafe… Eşyanızın her halükarda bizim için önem “taşıdığını” unutmayın.

HİZMETLERİMİZ

7/24 İLETİŞİM

444 0 723 0532 776 54 26 0533 319 04 44 0507 387 91 17

Evden eve nakliyat, ofis taşıma, asansörlü nakliyat, şehirler arası nakliyat, uluslararası evden eve nakliyat ve eşya depolama gibi ana hizmet birimlerimiz ve diğer nakliyat talepleriniz için firmamız ile 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

İLETİŞİM

İSTANBUL ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

İSTEKSPRES NAKLİYAT, İSTANBUL'DA ŞEHİRİÇİNDE OLDUĞU GİBİ, ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT ALANINDA DA SİZLERLEDİR