İSTANBUL ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT

hizmetler - şehirler arası evden eve nakliyat

 

İllerarası taşıma, şehiriçi nakliyeye nispeten uzak mesafe barındıran eşya taşıma biçimidir. Nakliyat anlamında ayrımı bulunmaz. İller arası taşımacılıkta kilometre çoktur. Bu gerekçeyle, söz konusu gaye adına kullanılacak olan nakliye kamyonlarının uzak mesafelere karşı korunaklı ve emniyetli yapıda bulunması gerekmektedir. İşletmemizin faydanıza sunduğu iller arası nakliye kamyonları, sağlam ve korunaklıdır.

 

Şehirler Arası Taşımacılık Ne manaya gelmektedir? Ne şekilde Sonuçlandırılır?

Zamanımız taşımacılık yöntemlerinin ilerlemesiyle, çelik kasalı kamyonların kullanışlılığı ve sağlamlığı çoğalmıştır. İller arası Taşıma kademelerinde, ev eşyası çeşitlerine göre çeşitlenen vasıtaları istihdam eden şirketimiz, süratli ve hassas nakliyat organizasyonu servis etmektedir. Ülkemizin her tarafına illerarası taşıma hizmetleri sunan organizasyonumuz, kişi ve kuruluşların isteklerine en sağlam biçimde yanıt sunabilmek adına, gerekli olacak bütün koşulları ifa etmektedir. İllerarası evden eve nakliye aşamalarında, birikimli personel görev yapar. Aynı zamanda işletmemizin tatbik ettiği ayrıcalıklı çalışma sistemleriyle son derece hassas nakliye işlemleri icra edilmektedir.

 

İllerarası Taşımacılık İşlemleri?

Yerinde İnceleme aşamasıyla nakliye süreçleri start alır ve lüzumlu olan taşıma aracı, eksper raporu ile tanımlanır. Müşterimiz ile karşılıklı sözleşme akabinde möble ve beyaz eşyalar teminat altına alınır. Kırılgan eşya ve taşınacak materyalin kendine özgü paketleme materyalleriyle korunaklanması ile öteki tüm eşya ve malzemelerin korunaklanması aşamasından hemen sonra, taşıma sebebiyle belirlenen taşıta tüm eşyalar istiflenir. İlk aşamada hacimli ve mukavemetli mobilya ve beyaz eşyalar yüklenir ve akabinde kırılgan ev eşyaları yüklenir.

 

Çelik kasalı kamyon, kamyonet ve tırlarımızın hassas yük nakliyesi işlemleri sebebiyle hususi bir tarzda imal edilmesiyle, iller arası nakliyede ev eşyası emniyeti tam bir biçimde temin edilmektedir.

 

İşletmemiz adına Müşterilerimizin memnuniyeti temel gayemizdir.

 

İller arası nakliye kapsamında, eşyaların paketlenmesi ile muhafazalama süreçleri ayrıcalıklıdır. Uzak güzergahların problemleriyle yerleşilecek yörenin genel özelllikleri değerlendirilir ve bu doğrultuda eşyaların paketlenmesi metodları uygulanır. Eşyaların paketlenmesi süreci akabinde kamyon veya tıra yükleme süreci yerine getirilir. Titiz bir şekilde uygulaması yapılan ambalajlama ve yükleme sayesinde malzemeleriniz zarar görmeye karşı muhafaza edilmektedir. İllerarası taşıma hususunda mecburi olan tüm belgelerimiz bulunmaktadır. Araç operatörlerimiz eğitimli, mesleklerinin gerektirdiği sahip olan bireylerdir. Kurumumuzun ve kadromuzun temin etmiş olduğu yetki belgeleri neticesinde, güzergahta çıkabilecek tüm resmi ve gayriresmi problemler önceden önlenmiştir. İşletmemiz tüm işlemlerde itinalı hareket etmektedir.

 

İller arası nakliye maliyetleri, taşınılacak bölgenin mesafesi, çelik kasalı taşıma aracının niteliği, ihtiyaç duyulan ek faaliyetler ve taşıma aracının tonaj kapsamı gibi durumlara göre farklılık arzeder. İşletmemiz, şehirler arası nakliyat hususunda son derece elverişli bir kapsamda ücretlendirme yapmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

7/24 İLETİŞİM

444 0 723 0532 776 54 26 0533 319 04 44 0507 387 91 17

Evden eve nakliyat, ofis taşıma, asansörlü nakliyat, şehirler arası nakliyat, uluslararası evden eve nakliyat ve eşya depolama gibi ana hizmet birimlerimiz ve diğer nakliyat talepleriniz için firmamız ile 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

İLETİŞİM

İSTANBUL ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

İSTEKSPRES NAKLİYAT, İSTANBUL'DA ŞEHİRİÇİNDE OLDUĞU GİBİ, ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT ALANINDA DA SİZLERLEDİR