İSTANBUL VİLLA TAŞIMA

hizmetler - villa taşıma

 

Villa taşıma işi evden eve nakliyat işi gibi değildir. Villa taşıma hassasiyet gerektirir zira villa eşyaları genellikle sair evlere nazaran daha değerlidir. Diğer taraftan kaba ve büyük eşyalardan oluşan villa eşyaları uzman ekip ve teknolojik altyapı gerektirir. Firmamız size bu hizmeti verebilecek donanım ve deneyime sahiptir.

 

Eşyaların çokluğu ve itinalı bir taşıma istemesi sebebiyle sektördeki birçok evden eve nakliyat firması bu hizmeti verebilecek kapasiteye sahip değildir. Bu alan müşterilerin taleplerine karşılık verebilmek için geniş bir araç filosuna sahip olmayı gerektirir. Dolayısıyla villa taşıma işlemini yaptıracağınız firmayı bünyesinde bulunması gereken özelliklere dikkat ederek seçmeniz sizin lehinize olacaktır.

 

Villa taşımacılığını yapmanın kriterlerinden biri de çalışan personelin yapacağı işi bilmesidir. Firmamız sıradan bir ev taşımada çalışan “kendine güvenen” elemanlarla değil, bu işin eğitimini verdiği tecrübe sahibi kişilerle bu işi yapar. Ve bu çalışan ekibin tamamı kendi çalışanımızdır.

 

Eşya sarma aşamasında size kaliteli ve doğru bir paketleme sağlıyoruz. Bu sayede nadide eşyalarınızdan mobilyalarınıza varıncaya değin çizilme ve kırlımalara karşı güvenli bir taşınma gerçekleşir. Paketleme sırasında kolilerin üzerinde içinde hangi eşyaların olduğunu gösteren bir cetvel ile aradığınız eşyanızın hangi kolide olduğunu kolaylıkla bulabilirsiniz. Aynı zamanda tüm eşyanın genel bir listesini oluştururuz ki eksik veya unutulan herhangi bir eşyanız olmasın.

 

Demonte ve monteleme işlemleri de usta marangozlarımızla gerçekleştirilir. Yatak, dolap, tv ünitesi vb mobilyalarınız eski sağlamlığı ve işlevselliği ile yeni yerini alır. Askılı koliler kullandığımız için elbilesleriniz toz olmadan ve kırışmadan gardrobunuzdaki yerini alır. Beyaz eşyalarınız sökülüp yeni yerinde tesisata bağlanır. Çalışıp çalışmadığı kontrol edilir ve sizin de onayınız alındıktan sonra teslim edilir.

 

İsteğiniz doğrultusunda eşya yerletirme hizmetimizden yararlanarak ev dağınıklığı yaşanmayan hızlı bir taşınma gerçekleştirebilirsiniz. Yani elinizi bile sürmeden farklı mekanda fakat aynı eşyalarla yaşamınıza devam edebilirsiniz. Yine (eğer isterseniz) hassas mutfak eşyaları ve mahremiyet gerektiren yatak odası ve elbiselerinizi yerleştirmede bayan personel talebinde bulunabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz sayesinde bu hizmeti siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.Daha da ötesi taşınacağınız yerin temizliğini de firmamız aracılığıyla yaptırarak rahat, çok rahat bir taşınmanın ayrıcalığını bizimle yaşayabilirsiniz.

 

Vizyonumuz güler yüzlü personel, donanımlı ve geniş araç filosu, güvenilir taşıma, hızlı transfer, kaliteli hizmet, avantajlı fiyatlar ile beklentinizin üzerinde performans sunarak tüm müşterilerimizin yüzünü güldürebilmektir. Tek yapmanız gereken firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimizle iletişime geçmektir

HİZMETLERİMİZ

7/24 İLETİŞİM

444 0 723 0532 776 54 26 0533 319 04 44 0507 387 91 17

Evden eve nakliyat, ofis taşıma, asansörlü nakliyat, şehirler arası nakliyat, uluslararası evden eve nakliyat ve eşya depolama gibi ana hizmet birimlerimiz ve diğer nakliyat talepleriniz için firmamız ile 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

İLETİŞİM

İSTANBUL ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

İSTEKSPRES NAKLİYAT, İSTANBUL'DA ŞEHİRİÇİNDE OLDUĞU GİBİ, ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT ALANINDA DA SİZLERLEDİR